طراحی-سایت-در-پولت-یار

طراحی وبروز رسانی سایت ، ارائه راهکارهای افزایش فروش

قابل توجه کلیه تولید و توزیع کنندگان گرامی در حوزه صنعت طیور

گروه پولتیار طی انعقاد تفاهمنامه ای با شرکت بهین دیدافزای کاسپین ، در راستای کمک به صاحبان صنایع و تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات مرتبط با صنعت دام و طیور ، طراحی و بروز رسانی سایتهای اطلاع رسانی و شرکتی ، فروشگاه اینترنتی و … را برای شما عزیزان با تخفیف ویژه به انجام میرساند

لذا از کلیه عزیزانی که تصمیم به راه اندازی ، بروز رسانی و یا بهینه سازی (جهت افزایش بازدید روزانه سایت ) سایتهای اطلاع رسانی  خود جهت روئیت بازدیدکنندگان در نمایشگاه دام و طیور را دارند پیشنهاد میشود با شماره تماسهای ۰۹۱۲۶۴۳۳۲۵۸  تماس حاصل فرمایند .

کارشناس ما : در این حوزه آقای مهندس رسولی

طراحی-سایت-در-پولت-یار

تیم بهین دیدافزا علاوه بر فعالیت در زمینه طراحی ، بروز رسانی سایت ، نسبت به ارائه مشاوره های لازم و کاربری در راستای ورود شما عزیزان به عرضه بازاریابی نوین اقدام مینماید .

برای موفقیت در کسب و کار آنلاین تنها داشتن یک سایت کافی نیست و باید اصول رفتار با مخاطبان را بدانید و از تمامی ابزارهای حوزه بازاریابی نوین استفاده نمایید .

طراحی سایت دقیقا مانند خرید ماشین است .

خرید ماشین ابتدایی ترین کاری است که انجام میدهید و بعد از ان باید رانندگی را بخوبی بدانید تا در فراز و نشیبهای پیش و رو ، بر مشکلات غلبه نمایید و نهایتا به سلامت به مقصد برسید .

 

 

 

کسب و کار شما بدون داشتن زیرساختهای حوزه فناوری اطلاعات در سالهای آتی محکوم به شکست است اما صرفا تهیه این ساختارها با پرداخت هزینه های سنگین راه چاره نیست و موفقیت را به ارمغان نمیاورد .

انچه که لازم است بدانید ترسیم و اجرای صحیح استراتژی دیجیتال مارکتینگ است .

دیجیتال مارکتینگ مانند چتری است که در زیر آن ابزار ها ، استراتژیهای بسیاری وجود دراد . برای رسیدن به هدف نهایی که افزایش فروش است داشتن این دانش بسیار حائز اهمیت است که دانستن آ نیازمند صرف زمان بسیار زیادی میباشد .

نگران نباشید . کارشناسان تیم بهین دید افزا با بیش از ۱۰ سال تجربه موفق در این حوزه در خدمت شما عزیزان هستند. ما به شما الفبای این دانش را با روشهای بومی شده و مطابق با استانداردهای کشورمان می آموزیم.

در صورت نیاز به مشاوره کافی است با ما تماس بگیرید : ۰۹۰۴۶۳۹۶۰۸ – ۰۲۱۶۶۹۱۸۵۱۴

چرا فردا ؟

فرصت را از دست ندهید و برای ایجاد تحول در کسب و کارتان همین الان با ما تماس بگیرید.

تلفن ثابت : ۰۲۱۶۶۹۱۸۵۱۴

موبایل: ۰۹۱۰۴۶۳۹۶۰۸

ایمیل : pulletyar@gmail.com